Serwis klimatyzacji i wentylacji - Łódź

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe i użytkowe korzysta z szeregu systemów i instalacji mających za zadanie zapewnić odpowiednią jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Aby zagwarantować bezawaryjną pracę tych systemów, a zarazem wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania pomieszczeń niezbędny jest ich regularny serwis. Makra Klimarp oferuje serwis wentylacji i klimatyzacji na terenie Łodzi i okolicy. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której świadczymy usługi naprawcze oraz pełny serwis klimatyzacji każdego przeznaczenia.

Interesuje Państwa serwis wentylacji lub klimatyzacji – Łódź to lokalizacja, w której obsługujemy osoby prywatne, firmy i klientów instytucjonalnych. Dbamy o sprawność i bezpieczeństwo układów w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalny serwis i naprawę klimatyzacji i wentylacji, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. 

Łódź – Profesjonalny serwis klimatyzacji

Profesjonalny serwis klimatyzacji na terenie Łodzi obejmuje kompleksową obsługę. Zapewniamy:

 • przeglądy techniczne,
 • przeglądy serwisowe,
 • naprawę klimatyzacji,
 • czyszczenie klimatyzacji (odgrzybianie i usuwanie zanieczyszczeń powierzchniowych gromadzących się w jednostkach oraz przewodach klimatyzacyjnych).

W zależności od stanu serwisowanego układu klimatyzacji możemy wykonać:

 • pełny serwis klimatyzacji,
 • naprawę przewodów klimatyzacji,
 • naprawę sprężarek klimatyzacji,
 • odgrzybianie klimatyzacji, w tym odgrzybianie klimatyzacji ozonem,
 • napełnianie klimatyzacji, w tym napełnianie klimatyzacji domowej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług oferowanych przez Serwis Klimatyzacji Łódź zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy aktualny cennik usług w oparciu o zakres niezbędnych do przeprowadzenia prac. Zastanawiacie się Państwo ile kosztują poszczególne usługi?

Wszystkie prace wyceniamy indywidualnie:

 • odgrzybianie klimatyzacji – cena zależy m.in. od stopnia złożoności instalacji klimatyzacji oraz jej stanu,
 • napełnianie klimatyzacji – cena zależy m.in. od tego jaka objętość czynnika chłodzącego musi zostać uzupełniona w celu zapewnienia prawidłowej pracy urządzenia oraz tego, jaki to czynnik chłodzący,
 • odgrzybianie i nabijanie klimatyzacji – cena pakietu usług jest określana na podstawie rozmiaru instalacji, liczby urządzeń, ich stanu higienicznego oraz ubytku czynnika chłodzącego w układzie.

Pełny serwis klimatyzacji na terenie Łodzi

Specjalizując się w dostarczaniu układów klimatyzacji doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ wywiera ich nieprawidłowe działanie na użytkowników klimatyzowanych pomieszczeń. Dlatego nasz Zespół Serwisowy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu fachową i rzetelną obsługę – profesjonalny serwis klimatyzacji – w możliwie krótkim terminie od przyjęcia zgłoszenia serwisowego.

W ramach pełnego serwisu układu klimatyzacji oferujemy:

 • przegląd serwisowy/techniczny – na podstawie wyników przeglądu planujemy dalsze prace serwisowe i naprawcze,
 • odgrzybianie klimatyzacji domowej/firmowej/przemysłowej – ze względu na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo proponujemy przede wszystkim odgrzybianie klimatyzacji ozonem,
 • napełnianie klimatyzacji domowej/firmowej/przemysłowej – pracujemy z szerokim wachlarzem czynników chłodzących, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę praktycznie wszystkich użytkowanych przez Państwa urządzeń.

Dodatkowo w razie potrzeby realizujemy usługi z zakresu Naprawa Klimatyzacji. Usługi naprawcze to m.in.: naprawa sprężarek klimatyzacji oraz naprawa przewodów klimatyzacji.

Łódź – Fachowy serwis wentylacji mechanicznej i rekuperacji

Jako dostawca rozwiązań z zakresu wentylacji mechanicznej i rekuperacji Klientom oferujemy kompleksowy serwis wentylacji na terenie Łodzi. Rzetelnie przeprowadzony serwis wentylacji to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa – od sprawnego działania układu wentylacji zależy jakość powietrza, jakim oddychamy przebywając w wentylowanym pomieszczeniu – ale również spore oszczędności.

Zespół Serwisowy Klimarp wykonuje swoje obowiązki w sposób profesjonalny i kompleksowy, co przekłada się na najwyższą jakość usług serwisowych, które świadczymy na potrzeby klientów prywatnych, firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje:

 • przeglądy wentylacji,
 • konserwację instalacji wentylacji,
 • naprawę wentylacji (poszczególnych komponentów systemu mechanicznego),
 • czyszczenie i odgrzybianie przewodów wentylacyjnych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług oferowanych przez nasz Serwis Wentylacji Łódź zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doprecyzowaniu potrzeby serwisowej. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie, co pozwala nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Serwis wentylacji świadczymy na potrzeby Klientów Klimarp oraz użytkowników układów wentylacji wykonanych przez inne zespoły monterskie.

Pomożemy jak możemy!

Chcesz poczuć komfort życia?